Edoors

EDOORS ... či anglické „ doors“- tak slovenské „dvere“- majú spoločného menovateľa...Ste to Vy ! Tak teda vstúpte a vyberte si....

„ Dvere do Vášho priestoru = dvere do Vášho života = dvere Vášho štýlu“

Základné komodity našej ponuky sú dvere a zárubne (interiérové, exteriérové, bezpečnostné), stavebné púzdra pre posuvné dvere do steny, "vstavané skrine"/produkty/vstavane-skrine , šatníky, nábytok na mieru a ako doplnok dverí široká ponuka kľučiek , menovky a iné doplnky.
Súčasťou našej práce je samozrejme poradenstvo v tejto oblasti a realizácia montáží
U nás na jednom mieste nachádzate kvalitu slovenských a zahraničných výrobcov spolu s prístupnou cenou.

Sú to dvere Vášho domova, dvere Vašej izby, dvere Vašej práce, dvere úložného priestoru, súčasť kompletu vstavanej skrine, šatníka...

Myslíme na Vás – nášho klienta a aj na Váš čas...Súbor služieb od návrhu po montáž je preto možné konzultovať na objednávku kedykoľvek a kdekoľvek, čo znamená, že sme ochotní prispôsobiť sa Vám aj mimo tradičných pracovných dní a hodín, v čase a mieste, ktorý bude vyhovovať Vám !

Sme pripravení zrealizovať Vaše želania a naplniť Vaše predstavy.

Dvere tvoria dôležitú časť života nás všetkých. Otvárajú nám priestor pre našu realizáciu,
sú dôležitou súčasťou vnímania interiéru a exteriéru priestorov súkromných i verejných, nimi do svojich domovov prijímame svojich priateľov a známych, sú pre nás bezpečie a zároveň prejav estetického cítenia.

Vstavané skrine, šatníky a nábytok na mieru sú osobitnou komoditou našej ponuky a pri realizácii ich návrhov je našou ideou hľadať pre Vás riešenia s čo najlepším využitím obytného a úložného priestoru.